Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich – zapisy

Stowarzyszenie Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych wydaje „Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich”, którego autorem jest Maciej Kurek (autor wydanego ponad rok temu innego katalogu: „Państwowych krótkoterminowych papierów dłużnych z ziem polskich”). Wydaniem nowego katalogu SKHPW inauguruje zapowiadaną jakiś czas temu „Biblioteczkę Historii Kapitału”. Katalog obligacji komunalnych zawierać będzie na ok. 350 stronach kompletny opis wszystkich znanych obligacji samorządowych (zarówno opis papieru wartościowego, jak i opis emisji) wyemitowanych przed 1939 rokiem. Każdy typ obligacji zostanie zilustrowany skanem dokumentu. Autor dotarł do gigantycznej liczby nieznanych obligacji, które można będzie obejrzeć w katalogu i oczywiście poczytać o nich. W znacznej części przypadków podane są informacje o nakładzie i stopniu rzadkości poszczególnych obligacji. Książka wydana zostanie w oprawie twardej, oczywiście w pełnym kolorze. Fenomenalna pozycja.

Szanowni Państwo, niniejszym rozpoczynamy zapisy na tę książkę. Nie gwarantujemy, ale może uda się ją wydrukować tuż przed Bożym Narodzeniem z możliwością odbioru osobistego przed 24 grudnia w siedzibie SKHPW w Warszawie. Cena jednostkowa zostanie ustalona po zebraniu zapisów, ale wstępnie informujemy, że nie będzie niższa niż 180 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 października 2020 r. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem „ Katalogu obligacji komunalnych z ziem polskich” uprzejmie prosimy o przesyłanie zamówienia na dwa adresy: l.koziorowski@gessel.pl oraz katalog@koziorowski.pl. Prosimy aby zamówienie zawierało imię i nazwisko zamawiającego i ewentualny adres dostawy (koszty dostawy według cennika PP lub odbiór osobisty).

Po 15 października 2020 r. potwierdzimy wszystkim zainteresowanym cenę i poprosimy o wpłatę środków na konto SKHPW (numer konta na stronie internetowej Stowarzyszenia, ale podam także w potwierdzającym mailu) tytułem nabycia katalogu, co ostatecznie stanowić będzie potwierdzenie zamówienia katalogu przez Państwa.

Zapewniamy, że jeżeli w przyszłości SKHPW decydowałoby o dodatkowej sprzedaży tego Katalogu, to cena sprzedaży zostanie ustalona na poziomie wyższym od ceny Państwu zaproponowanej w obecnie trwających zapisach.

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie zachęcamy do składania zapisów na tę fantastyczną książkę.