Zaproszenie na XXII Spotkanie Kolekcjonerskie

Serdecznie zapraszamy na XXII Spotkanie Kolekcjonerskie. Trochę czasu od poprzedniego Spotkania upłynęło i nie będziemy ukrywać, że naciski na zorganizowanie kolejnego wzmagają się. Szczerze mówiąc to bardzo cieszy, widocznie podobają Wam się nasze Spotkania i chcecie w nich uczestniczyć. To jest bardzo dopingujące, a skoro w pewien sposób „pożegnaliśmy się” z covidem, a także chyba już wszyscy zdążyliśmy się zaszczepić, to nie widzimy przeszkód dla kolejnego Spotkania.

Do rzeczy, XXII Spotkanie Kolekcjonerskie odbędzie się 26 listopada 2022 roku, początek o godz. 11.00, miejsce tradycyjne, czyli Kancelaria Gessel, Warszawa, ul. Sienna 39, XV piętro.

Ma się rozumieć, że w programie Spotkania przewidujemy tradycyjne prezentacje historycznych papierów wartościowych (zachęcamy jak zawsze do zabrania z sobą dubletów, zbiorów itp.), handel i wymianę, także mnóstwo dyskusji i odpowiedzi na pytania zarówno początkujących kolekcjonerów, jak i tych z większym doświadczeniem. A ponieważ będzie to już okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, to znajdzie się także okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń.

A crème de la crème? Także będzie. Spotkania Kolekcjonerskie nie mogą odbyć się bez wątków merytorycznych. Tym razem zapraszamy na takowy w odrobinę innej formule, czyli panel dyskusyjny z udziałem naszych znakomitych autorów – Jacka Mazura i Macieja Kurka, którego tematem będą ich świetne katalogi już wydane i te przygotowywane oraz ich wiedza na temat dłużnych papierów wartościowych, kolekcjonerstwa takich walorów, ich rzadkości, wycen i generalnie wszystkiego o rynku. Dla równowagi w drugiej części XXII Spotkania Kolekcjonerskiego pozwolę sobie osobiście zaprezentować kolejne Uzupełnienie do Katalogu Akcji. To już Uzupełnienie nr 8, ale zapewniam zdecydowanie najobszerniejsze, coś ok. 100 nowych akcji. Postaram się pokazać wiele niezwykłych ilustracji i trochę powiedzieć o tym dlaczego na nowy katalog akcji będzie się jeszcze tak długo pisał.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich członków SKHPW, jak również osoby niezrzeszone, Spotkania Kolekcjonerskie miały zawsze charakter otwarty i ta formuła nie zmienia się. Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał zapisać się do Stowarzyszenia będzie nam bardzo miło powitać. Zwłaszcza, że w tym momencie wciąż nie znajdujemy potrzeby pobierania składek 😉.

Do zobaczenia