06.05.2013 Monety Expo Warsaw

W dniach 13-14 września 2013 roku odbędzie się II edycja targów „Monety Expo Warsaw”, na którą chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić. Na targach przewidziane są oprócz stanowisk poświęconych numizmatyce, także stanowiska z papierami wartościowymi, w tym również spodziewani są goście z zagranicy. Wedle zapowiedzi organizatorów będzie okazja do poznania kolekcjonerów, dealerów, zarówno w ramach indywidualnych rozmów, ale także w czasie przewidywanych prezentacji i spotkań towarzyszących targom. Zapowiada się zatem bardzo atrakcyjne spotkanie poświęcone również tematowi „skrypofili” .

Serdecznie zapraszamy również wystawców papierów wartościowych. Jeżeli chcielibyście Państwo wystawiać na targach historyczne papiery wartościowe, zapraszamy do kontaku ze Stowarzyszeniem, a za naszym pośrednictwem otrzymacie Państwo promocyjną cenę na powierzchnię wystawową.

Szczegółowe informacje o targach można uzyskać na stronie:  www.monetyexpowarsaw.pl lub zapoznać się z tymi broszurami: Monety Expo i Monety Expo 2